A043FL01 V3

| paneeli Malli | A043FL01 V3 |
|---|---|
| paneeli Brand | AUO |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| paneelin tyyppi | LTPS TFT-LCD |
| A043FL01 V3 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 95.04×53.856 mm |
| ääriviivat | 105.5×67.2 mm |
| Pinta | Antiglare (Haze 5%) |
| kontrastisuhde | 300:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 16.7M (8-bit) |
| Vasteaika | 15/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 60/60/40/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 7S1P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 50 pins |
| Tulojännite | 3.0/3.6V (VDD)(Min./Max.) |
LCDs-Display.com on AUO A043FL01 V3: n erikoisjäätelöiden jakelija.
AUO A043FL01 V3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A043FL01 V3: n pdf-lomakkeessa tai AUO A043FL01 V3: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A043FL01 V3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
AUO A043FL01 V3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
AUO A043FL01 V3: n pdf-lomakkeessa tai AUO A043FL01 V3: n tai muiden AUO-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous AUO A043FL01 V3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "A043FL01 V3"
- AUO A043FL01 V3
- A043FL01 V3-lomake
- A043FL01 V3-kuva
- A043FL01 V3 hinta
- A043FL01 V3-jakelija

